Opinie

„Szybka obsługa sprzedaży zadłużonego mieszkania. Mogliśmy liczyć na całkowita obsługę transakcji. Plus pan Jacek zawsze odbiera telefony. Polecam Biuro Best Life.”

Kamila Baraszkowska, Marzec 2020

Profesjonalizm, pełne zaangażowanie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Najlepszy Agent jaki mogłam sobie wymarzyć – indywidualne podejście do klienta. Polecam Pana Jacka i jestem Jemu ogromnie wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił.

Monika Scheler, Styczeń 2020

Świetna współpraca, bardzo elastyczne warunki, fachowe doradztwo. Polecam!

Grzegorz Bałkowski, Kwiecień 2019

„Pan Jacek i jego agencja zapewnia sprawną, miłą i w pełni profesjonalną obsługę. To doświadczenie połączone z pozytywnym nastawieniem do klienta. Gorąco polecam. A Panu Jackowi dziękuję za pośrednictwo i pozdrawiam.”

Kasia Małkowska, Marzec 2019

Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Pan Jacek zajmował się sprzedażą mojego mieszkania. I do jego sprzedaży doprowadził!  Całość ‚operacji’ trwała krótko. Więc z czystym sumieniem polecam!
Tomasz Wenckowski, Kwiecień 2018

Korzystaliśmy z usług agencji p. Jacka Hauke w ostatnim czasie i byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Profesjonalizm, punktualność, zaangażowanie, dostępność, wysoka kultura i pełne zrozumienie potrzeb obu stron. Jest to wyjątkowa Agencja Nieruchomości i każdemu możemy ją polecić. W przyszłości też chętnie sami do niej wrócimy. Życzymy powodzenia i dziękujemy za pomoc.
Zofia Graczyńska, Marzec 2017

I’m from UK and that was a pleasure to deal with Jacek Hauke. She is very professional and available. The barrier of the country was not a problem and she always find solution. A perfect contact for a perfect Deal. Highly recommended !
Thomas White, Styczeń 2017

Korzystaliśmy z mężem z pośrednictwa Agencji Nieruchomości Jacka Hauke przy zakupie mieszkania. Pan Jacek okazał się nie tylko konkretnym i rzetelnym profesjonalistą, ale także wyrozumiałym i cierpliwym człowiekiem. Polecam wszystkim, którym zależy na spokojnym przeprowadzeniu transakcji przy jednoczesnym poczuciu bycia kimś więcej niż tylko kolejną „sprawą”
Kasia Baczyńska, Lipiec 2016

Miałam bardzo skomplikowaną sytuację i bez pomocy agencji nie zdołałabym zrealizować tej transakcji. Dzięki fachowej pomocy i radom udało się znaleźć zainteresowane osoby, a następnie sprawnie przeprowadzić całą transakcję. Miałam wsparcie przez cały proces szukania potencjalnych nabywców i sprzedaży – do ostatecznego przekazania mieszkania. Fachowe podejście i życzliwość – POLECAM!”
Alicja Kowalczyk, Kwiecień 2016

Pan Jacek, wie co robi, przyspieszył i ułatwił nam sprzedaż nieruchomości na os. Sobieskiego w Poznaniu. Wszystkie dokumenty były przygotowane na czas. Serdecznie polecamy
Janusz i Izabela Gosiewscy , Marzec 2016

Zdecydowanie polecamy firmę – Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy przy szukaniu mieszkania zawsze pełen profesjonalizm, agenci byli elastyczni i zgadzali się na umawianie w różnych porach, bardzo miła obsługa służąca pomocą merytoryczną i fachową. Pomogli nam świetnie wszystko załatwić. serdecznie polecam.”

Daria Sosabowska, Styczeń 2016